Vi bruker informasjonskapsler for å gjøre opplevelsen bedre. I samsvar med det nye e-direktivet trenger vi å be om tillatelse til å sette informasjonskapsler. Lær mer.
Gavekort på Aston Martin Vantage F1 Edition Racebane!
På racerbanen har du mulighet til å gi full gass med nye Aston Martin Vantage F1 Edition!
De færreste har kjørt på racerbane, enda færre har satt seg bak rattet i drømmebilen. Trackday.no gir deg mulighet til å realisere drømmen om begge deler. Vi gir deg den unike sjansen til å gjennomføre en uforglemmelig adrenalinfylt kjøretur i en av de grommeste nye supersportsbilene på markedet. Masse hestekrefter, lukten av svidd gummi og hastigheter opp mot 200 km/t!
Dette er den perfekte gaven til bilentusiasten, om det er en venn, kollega, familie eller deg selv!
2 runder
6.474 meter
28 svinger

kr 4495,-
4 runder
12.948 meter
56 svinger

kr 6495,-
6 runder
19.422 meter
84 svinger

kr 8495,-
Antall runder og lengde på kjøringen varierer avhengig av hvilken bane du velger å kjøre på. Kjøreopplevelsen er imidlertid den samme!
Fra kr 4 495,00
Til kr 8 495,00
Drømmedag på racingbanen
Trackday.no er Norges største arrangør av banetreff, og vi har over 20 års erfaring med banekjøring og kjørekurs. Fokus er kjøring på bane under sikre og kontrollerte forhold. Racerbanen er den perfekte arena for kjøring med supersportsbil!
Om opplevelsen
Farten, lyden, kjøreegenskapene, designet og akselerasjonen i nye Aston Martin Vantage F1 Edition kan ta pusten fra hvem som helst – og du skal sitte bak rattet. For at du skal få mest mulig ut av kjøreopplevelsen vil din instruktør gi en teoretisk gjennomgang av både bane og kjøreteknikk. Vi gir deg også praktisk veiledning i forhold til sporvalg, bremsepunkter og generell håndtering av sportsbil på bane. Sammen med en profesjonell racinginstruktør kjører du så to eller flere runder rundt racerbanen med drømmebilen Aston Martin. Dette er en spesialutgave lik den som brukes som Safety Car i Formel 1, og den er optimalisert for kjøring på bane. Under panseret sitter en av verdens beste og råeste motorer, en 4 liters V8 med 2 turboer som yter hysteriske 535 hk og 685 nm. Med en superrask dobbel-clutch girkasse byr den på 0-100 km/t på 3,6 sekunder og en topphastigjet på over 300 km/t. I tillegg byr den på ekstreme prestanda på banen. Det er bare å feste setebeltet!
- Kjør Aston Martin med en profesjonell instruktør
- Opplev en eksklusiv supersportsbil i sitt rette element
- Kjenn på kreftene til en Vantage F1 Edition på bane
- Gi full gass uten å tenke på fartskontroller
- Unn deg selv ditt livs adrenalin-kick
- Lær hvordan man behersker kjøring i ekstrem fart
- Ta med venner og familie
- Besøk en av norges mest kjente racingbaner
- Få smaken på banekjøring
Ikke glem video- og eller fotoutstyr
Merke | Gavekort |
---|---|
Sted | Motorcenter Norway (Rogaland), Vinstra Motorsportarena (Oppland), Vålerbanen (Hedmark) |